logo

INTERNETOVÝ OBCHOD
REPLIKY HISTORICKÉHO SKLA

Z HISTORIE JAK NAKUPOVAT DODACÍ PODMÍNKY PRODEJNA KONTAKT SPOLUPRÁCE FIREMNÍNAVŠTIVTE NAŠE NOVÉ STRÁNKY
"www.darkove-sklenicky.cz"
- kde najdete naše zboží řazeno podle účelu použití.FIREMNÍ DÁRKY PRO VAŠE
OBCHODNÍ PARTNERY A PŘÁTELE

Vyberte si jakékoliv číše, poháry, soupravy - požadujte dárkové balení ( za příplatek 130,- Kč)
a Váše dárky mohou vypadat například takto:


NABÍZÍME SPOLUPRÁCI - ÚŘADŮM, FIRMÁM, ORGANIZACÍM

Dle Vašeho přání vytvoříme dárkové balíčky pro Vaše zaměstnance, spolupracovníky, šéfy,

obchodní partnery i zahraniční návštěvy - repliky historického skla v dárkovém balení i bez.

Dárky k narozeninám, jubileím i výročím.

Můžete si vybrat soupravy dvou číší - prezentované jako přátelské soupravy pro dvě osoby ( tyto soupravy můžete objednávat i ve více kusech 6, 12 apod.), nebo soupravu s karafou či džbánkem - které jsou velmi oblíbené. V dárkovém balení jsou skutečně velmi efektní a reprezentativní. V poslední době jsou také velmi oblíbené "solitery" jako např. barometry, kuttrolfy, medovníky apod., které nejsou finančně nákladné a jsou nesmírně zajímavé svou originalitou. Pokud chcete obdarovat více partnerů menším dárkem, je možné zajistit rozdělení jednotlivých souprav a to po jedné číši nebo skleničce do dárkového balení. Nebo naopak, je možné k soupravě číší do dárkového balení přidat lahev vína či jiného nápoje, které si vyberete, nebo nám dodáte.

U větších objednávek, můžeme nabídnout množstevní slevy a popř. dopravu zboží na místo určení naším autem - bez účasti pošty, nebo si zboží po dohodě můžete vyzvednout osobně v našem skladě.

Naše zboží dodáváme jako repre dárky různým městským a obecním úřadům pro jejich zahraniční návštěvy, velvyslanectvím jako dárky pro diplomaty, firmám jako kolektivní dárky pro šéfy a naopak jako dárky pro zaměstnance k jubileím či výročím, k 50-tinám, svatební dary apod. V neposlední řadě naše číše hrají i v několika historických filmech a pohádkách.

V případě dotazů zavolejte a my Vám pomůžeme najít nejvhodnější řešení pro splnění Vašich požadavků.

Kontakt: Milan Vít

gotikglas@atlas.cz

Telefon: 602 134 919REFERENCE - SPOLUPRACUJÍCÍ ORGANIZACE:

MAGISTRÁT HL. M. PRAHY - KANCELÁŘ PRIMÁTORA, KRAJSKÝ ÚŘAD STŘEDOČESKÉHO KRAJE, MAGISTRÁT MĚSTA PARDUBIC, NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV - PARDUBICE, STÁTNÍ ZÁMEK HRÁDEK U NECHANIC, ŽIVA a.s. - KOLÍN, ŠKODA - PLZEŇ, FILMOVÉ STUDIO BARRANDOV a další.
Reklama - sponzoři

Levné rostliny pro Vaši zahradu

České sklo - český dárek

Výroba a velkoobchod